بیانیه محمد امین الهی در مورد دوقطبی شدن انتخابات | بلاگ

بیانیه محمد امین الهی در مورد دوقطبی شدن انتخابات

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

بسم الله الرحمن الرحیم  

باسلام و درود به محضر قطب عالم امکان حضرت ولی عصر  (عج)  

وسلام و درود به روان پاک شهداء آن عزیزانی که با عزت و غرور کشور عزیزمان ایران اسلامی را سرافراز نمودند و آرامش و امنیت را به ملت شریف ایران هدیه دادند.

سلام و درود به روح و روان پاک بنیانگذار انقلاب اسلامی معمار کبیر ایران اسلامی ، پیرمیکده عشق امام روح الله (ره)

و درود و سلام به محضر مقام معظم رهبری آن سلاله پاک علوی رهبری همچون سید علی خامنه ای(مدظله العالی)  

و با سلام و درود به ساحت ارزشمند حضرتعالی

 اینجانب محمد   امین الهی یکی از ملیونها عاشق ولایت با توجه به دغدغه روحی و روانی نکته ای در مورد انتخابات را به محضر شما عرض می نمایم.

 پیامبر اسلام (ع) تنها یک بار با مردم قهر کرد آن زمانی بود که مردم پای سخنرانی عبدالله بن ابی نشسته بودند و با حرف های او به دو قطب تبدیل شده بودند.  

یکی از موضوعاتی که این روزها بر لب های  مردم بزرگوار  زمزمه می شود دو واژه اصلاح طلب و اصولگرا می باشد،که باعث شده بسیاری از مردم براساس تعصب و پیروی از جهل و نفس اماره تصمیم بگیرند.

 این دو واژه  در سال 1376 در انتخاباتی ریاست جمهوری آنقدر بین مردم رایج شد و در آن انتخابات نماینده جریان اصلاحات (خاتمی) و نماینده جریان اصولگرا (ناطق نوری) که از آن موقع اکثر مردم بدون علم به این دو واژه سعی کردند خود را به یکی از این دو واژه بچسبانند و ملت را به دوقطب تبدیل کنند،اما غافل از اینکه برای احقاق حق بجنگند.

 این دو واژه از همان زمان باعث شد مردم از حق باز بمانند و به راحتی  حق را نادیده بگیرند.

مهم ترین مشکلات دوقطبی سیاسی این است که خفقان عمومی ایجاد می شود. چون طرفداران یک قطب می گویند به ما رای بدهید چون قطب ما هستند در حالی که میدانند حق و عدالت اجرا نشده و نمی شود و گروهی دیگر بالعکس.  

 مشکل دیگر این دو قطبی این است که خیلی از بازیهای سیاسی،مدیریتی را پشت دو پرده اصلاح طلب و اصولگرا مخفی کردند و نمی گذارند حق و عدالت رعایت شود.

 مردم فهیم و شریف ایران اسلامی بیائید عاقلانه تصمیم بگیریم و بدون در نظر داشتن این دو واژه طوری کاندید اصلح را انتخاب کنیم  که در دنیا و آخرت برای رای دادنمان توجیه داشته باشیم و با استعمال این واژه ها فریب سیاسیون را نخوریم.  

ارادتمند شما محمد   امین الهی


...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : چهارشنبه 18 مرداد 1396 ساعت: 16:39